Dijital Katalog ve PDF Katalog Tasarım Hizmeti
Mostar Matbaacılık olarak tercihinize bağlı olmak üzere iki çeşit kataloğu da üretiyoruz. Katalog tasarımınızı size iletiyoruz ve size yalnızca dijital ortamlara etkileyici kataloğunuzu yükleyerek reklamınızı yapmak kalıyor. Dijital Katalog hizmetimiz sayesinde kargo, baskı ve taşıma zahmetleri ile uğraşarak zaman kaybetmiyor ve bütçenizi daha sağlıklı kullanabiliyorsunuz. Dijital kataloglar bir kere paylaşmanız durumunda bile kişiden kişiye ulaşarak binlerce insan ile etkileşim içine girebilme avantajına sahip.

QR Kodlu Katalog Basımı
Mostar Matbaa olarak kataloglarınızın kişiselleştirilmiş ve firmanıza özgün tasarımlara sahip olmasını önemsiyoruz. Bununlar birlikte ürünlerinizin benzerleri ve taklitleri olması durumunda müşteri kaybetmemeniz açısından sizlere QR kodlu katalog basımı hizmeti veriyoruz. Herhangi bir ek ücret ödemeden, dünya üzerinde sadece size ve firmanıza özel olacak şekilde bir QR kod üretiyor ve tasarımlarımıza bu QR kodu ücretsiz bir biçimde ekliyoruz.

Katalogda QR Kodu Kullanmanın Faydaları Nelerdir?
QR kod Türkçe dilindeki karşılığı ile “hızlı yanıt” anlamına gelen ve evrende sadece bir adet örneği bulunan bir kod türüdür. QR kodun kolayca okutulması sayesinde, kodda gizlenmiş olan bilgiye, yani ürününüze hızlı bir şekilde erişim sağlanır. Kataloğunuzda bir QR kodu kullanmayı tercih ederek kataloğunuza sığması mümkün olmayan URL, VCARD, Sosyal Medya Hesapları, MPF, Video, Uygulama Mağazaları, Resimler, PDF Katalogları gibi pek çok medya dosyasını müşterilerinizin erişimine açabilirsiniz. Ayrıca firmanıza ait promosyon amaçlı kuponlar ve etkinlikler planlayabilir ve bir QR kodun içerisine tüm detayları işlememizi isteyebilirsiniz. Hızla gelişen teknolojiye bağlı olarak günümüzde pek çok kurumsal firma bu imkanı üst derecelerde değerlendirmekte. Siz de firmanızın yenilikçi ve gelişime uyum sağlayabilen yapısını bu şekilde müşterilerinize gösterebilirsiniz.