Yeşil Kapaklı Üzerinde Duru HLV Yazan Bir Katalog Kapağı Üzerinde Sayfası Açılmış Kataloğun İçini Gösteren bir kesit.

Dijital Katalog ve PDF Katalog

Dijital Katalog ve PDF kataloğunuzu tercihinize bağlı olmak üzere iki çeşit kataloğu da üretiyoruz. Katalog tasarımınızı size iletebilmek için dijital ortamlara etkileyici kataloğunuzu yükleyerek reklamınızı yapmak kalıyor. Bu hizmetimiz sayesinde kargo, baskı ve taşıma zahmetleri ile uğraşarak zaman kaybetmiyor ve bütçenizi daha sağlıklı kullanabiliyorsunuz. Bir kere paylaşmanız durumunda bile kişiden kişiye ulaşarak binlerce insan ile etkileşim içine girebilme avantajına sahip.

PDF Kataloğunuzu Ücretsiz Acrobat Reader Proğramı ile görüntüleyebilir, katalog içinde kelime aramaları yapabilirsiniz.

QR Kodlu Katalog Basımı

Kataloglarınızın kişiselleştirilmiş ve firmanıza özgün tasarımlara sahip için önemsiyoruz. Bununlar birlikte ürünlerinizin benzerleri ve taklitleri olması durumunda müşteri kaybetmemeniz açısından sizlere QR kodlu katalog basımı hizmeti veriyoruz. Herhangi bir ek ücret ödemeden, dünya üzerinde sadece size ve firmanıza özel olacak şekilde bir QR kod üretiyor ve tasarımlarımıza bu QR kodu ücretsiz bir biçimde ekliyoruz.


QR Kod Nedir?

QR kod Türkçe dilindeki karşılığı ile “hızlı yanıt” anlamına gelen ve evrende sadece bir adet örneği bulunan bir kod türüdür. Kodun kolayca okutulması sayesinde, kodda gizlenmiş olan bilgiye, yani ürününüze hızlı bir şekilde erişim sağlanır. 


Katalogda QR Kodu Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Kullanmayı Tercih Ettiğiniz QR kodu kataloğunuza sığması mümkün olmayan; URL, VCARD, Sosyal Medya Hesapları, MPF, Video, Uygulama Mağazaları, Resimler, PDF Katalogları gibi pek çok medya dosyasını müşterilerinizin erişimine açabilirsiniz. Ayrıca firmanıza ait promosyon amaçlı kuponlar ve etkinlikler planlayabilirsiniz. Ürettiğimiz QR kodun içerisine tüm detayları işlememizi isteyebilirsiniz. Hızla gelişen teknolojiye bağlı olarak günümüzde pek çok kurumsal firma bu imkanı üst derecelerde değerlendirmekte. Siz de firmanızın yenilikçi ve gelişime uyum sağlayabilen yapısını bu şekilde müşterilerinize gösterebilirsiniz. Grafik Tasarım Hizmetleri ve Katalog Tasarım Hizmet aşamaları basılı katalog adımları ile bire bir aynıdır. Tek fark son aşamaya gelindiğinde PDF Katalog Müşteriye teslim edilirsiniz. Diğer seçimde baskı ayarları tamamlanmış olarak tasarım matbaa ya da baskı türüne göre dijital baskı ya, klişeci ye yollanır. Kategorisinde tasarımlarla ilgili detaylı bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

qr-kod-gorunumu