Çelik Kapı Kataloğu

Giderek dijitalleşen bir dünyada bile basılı kataloglar, fiziksel bir ürünü satmanın en popüler yollarından biri olmaya devam ediyor. Sadece dokunsal ve kullanımı kolay değil, aynı zamanda çok kanallı bir pazarlama stratejisine entegre edilebilirler.

İyi tasarlanmış ve basılmış bir çelik kapı kataloğu, fiziksel veya çevrimiçi mağazanızı hiç ziyaret etmemiş binlerce müşteriye hızlı bir şekilde ulaşabilir.

Çelik kapı kataloğu oluşturmanın en önemli kısımlarından biri ürün bilgileridir. Çelik kapı modelleri ve fotoğrafları ile birlikte bu, müşterilere ürün hakkında bilmeleri gereken her şeyi söyleyecektir. Kataloğa dâhil edilecek aşağıdaki ürün bilgilerini yazın:

  • Ürün adı
  • Ürün kategorisi / alt kategorisi
  • Malzeme açıklaması
  • Ürün Özellikleri
  • Fiyat aralıkları

Kataloğa bakarken müşterinin dikkatini çeken ilk şey görüntüler olacak. Kullanılan tüm görsellerin yüksek kaliteli olması gerekmekle birlikte, ürün özelliklerini de net bir şekilde göstermeleri gerekir. Baskı için yeterince yüksek çözünürlüğe sahip bir görüntü, kaliteli bir izlenim bırakacaktır.

Çelik Kapı Kataloğu İpuçları

Mevcut stil trendlerine ayak uydurmak, müşterilerinizle daha kolay bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır. Çelik kapı firmalarına özel çelik kapı kataloğu oluşturmak için piyasadaki çelik kapı modelleri ve yeni çelik kapı modellerinin fotoğrafları ve çizimleri kullanılmalıdır.

Çelik kapı kataloğunda, çelik kapı modellerinin renkleri, özellikleri, yapımında kullanılan malzemeler mutlaka bulunmalıdır. Bu bilgiler katalogların detayları açısından önemlidir. Kataloglar, şirketiniz veya kuruluşunuz için önemli miktarda gelir sağlayan etkili ve kalıcı bir reklam aracı olabilir.

Katalog baskısı, şirketinizin neler sunduğunu göstermek için canlı görüntüler ve açıklayıcı metinler kullanarak müşterilere ulaşmanın mükemmel bir yoludur. Müşterileri tekliflerinizi satın almaya teşvik edecek ilginç ürün açıklamaları yazın. Açıklamada, ürünün adını, bir bireyin ürünü neden satın alması gerektiğinin nedenlerini, ürünün renkleri, ürünün boyutları, mevcut bedenler, ürünün yapıldığı malzemeler ve fiyatı ile ilgili bilgileri ekleyin. Mümkünse, ürün numarasını ekleyin.

Katalog Tasarımı

Hayat asla tıkanıp kalmaz, durağan ve bayat olamaz. Katalog Tasarımı da...